| BubuAdriana a întrebat:

Azi am primit amenda de la ratuc, ce se intampla daca nu o platesc?
funda

Răspuns Câştigător
| LaCrACrAzzY a răspuns:

Pai e legea aia k daca nu o platesti in 24 de ore se dubleaza sau cv de genu si se noteaza undeva la primarie si nu o sa iti mkai dea nu stiu ce kestie ce ceri u dar nu sse intampla nimic... funda?

1 răspuns:
| Matt24 a răspuns:

Ei au datele tale,inseamna ca iti va veni acasa amenda sau se va adauga la ceva taxe si impozite care le platesc parintii tai in fiecare an catre primarie... daca o platesti rapid e mai ieftin, dar daca intarzii, se mareste valoarea amenzii