| pinguinblond a întrebat:

Azi cand eram pe facebook, mi s-a inchis brusc pagina si cand am intrat iar mi-a disparut bara aceea albastra si acum imi apar postarile una peste alta si nu imi arata pozele la dimensiunea completa..nu pot intra nici macar la setari. poate cineva sa imi spuna cum sa il "repar"?

Răspuns Câştigător
| Tessa a răspuns:

Totul ar sa revina la normal in scurt timp. Probabil fac ceva modificari, stai linistita. happy

2 răspunsuri:
| Ada_MTF_1996 a răspuns:

La multi s-a intamplat la fel si si-a revenit fb-ul de la sine

| Titan05 a răspuns:

Nu poti sa-l repari! E o defectiune tehnica de la ei! Funda?