| GumitzaXD a întrebat:

"Azi e Noaptea Muzeelor... E fain?

Sa ma duc?

Nu prea vreau da` insista o colega"

Ce e asta, noaptea muzeelor?

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sunt deschise pana la 22.00 si nu platesti intrarea

| Daniel123 a răspuns:

Da eu iti zic sa te duci ca mertia, in noapte muzeelor ai intrare libera la mai toate muzeele din bucuresti sau din orasul in care stai(nu e valabil in toate orasele). Oricum e intresant mai vezi si tu ceva cultural si noaptea e o experienta ce merita traita, iti recomand!

| PixieJustMe a răspuns:

Noaptea muzeelor este singura zi din an in care muzeele sunt deschise pana la miezul nopti + intrarea e gratuita Toate muzeele sunt deschise. Super eu zic sa te duci