| PTL a întrebat:

Azi e ziua verisoarei mele happy Si nu stiu ce cadou sa'i iau thinking Face 15 ani tongue. [Funda @ ]

Răspuns Câştigător
| Alice a răspuns:

Si ziua surori mele e azilaughing. Pai poti alege intre: o fusta, un tricou, o geanta, un lant cu bff, produse avon sunt fff bune, un tort, orice dar dragut si simplu ar fi o bratara din ate

1 răspuns:
| albastrualb77 a răspuns:

Cred ca mai bine ai intreba-o pe ea sa vezi ce iti spune, decat sa ii iei ceva ce nu ii place, sau mai bine da-i banii.