| Delia121212 a întrebat:

Azi mi-am facut un prieten dar saptamana viitoare voi pleca la mare si nu vreau cat stau acolo sa ma gandesc la el tot timpul...as vrea sa il uit in saptamana aia...cine imi spune cum sa fac asta primeste funda!

Răspuns Câştigător
| ToxicEcstasy a răspuns:

Plimba`te pe plajalove struck. Intra in apa. Fa tot ce`ti place cel mai mult. Fa`ti prieteni si iesi cu ei la plaja, fa poze artistice. Si ca sa iti mai treaca din dor suna`l in fiecare seara si ntreaba`l ce a mai facut azi. Fii creativa! Sa te distrezismug

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La mare iti mai faci un prieten.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

N-ai cum sa te gandesti doar la el, la mare ai mereu ceva de facut, mereu te distrezi. Ii mai dai si tu un mesaj, poate iti va da el, puteti vorbi la sfarsitul zilei; ce-ati facut fiecare in ziua respectiva, si asa nu ii vei simti lipsa. Daca ii auzi vocea e destul, iar dupa ce ajungi acasa puteti recupera timpul pierdut. Multa bafta big grin!