| AndrewLight a întrebat:

Azi,mi-am luat o pereche noua de ochelari de vedere,deoarece ceilalti erau rupti,lipiti la loc, trecem peste.Si vad parca mai inceata decat cu ceilalti ochelari.Credeti ca e vreo problema?(inainte aveam lentile normale, iar acum heliomate)

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Da mergi inapoi cu ei cat mai urgent.Inainte de a face testul pentru ochelari trebuie sa ai ochii odihniti.Se mai intampla sa fi gresit putin medicul ori la notarea datelor tale, ori sa-ti fi dat lentilele altcuiva.Nu-i purta asa pentru ca-ti poate afecta vederea.Bafta!

| Cosmotel a răspuns:

I-ai luat de la taraba?

| dru1darius a răspuns:

Du-te cu iei inapoi, poate au gresit iei lentilele, sau poate traba sa iti faci un control