| CatalinaMA a întrebat:

Cam cat ar costa o pereche de ochelari cu lentile heliomate, acei ochelari de soare care isi schimba culoarea in functie de lumina. aveti idee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ellenna321 a răspuns:

Buna. Eu am dioptria +0.50. si cand am fost sa ii cumpar. am platita 120 de lei pe ei. ( rama a fost 18 lei). si sunt heliomati.
Apropo, frumoasa poza. Si mie imi place de joseph morgan.

| CatalinaMA explică (pentru ellenna321):

Multumesc laughing mie nu imi trebuie si cu dioptri, a zis doctora ca am ochii sensibili la lumina soarelui si nici o alta problema, deci ii iau p post de ochelari de soare

| Avadanei_Fanel_1973 a răspuns:

De la 100-250 lei. Cam asa unii de calitate.