| LiK3 a întrebat:

Azi se face scoala in tulcea la leceul metalu? (colegiul tehnic henri coanda)

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Dupa cat vad ca au anuntat sunteti izolati de aceea inclin sa cred ca nu se vor face cursuri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-au inchis inca strada Isaccei, autobuzele merg, presiune la gaze inca avem, nu vad de ce ar inchide scoala.Cei care fac naveta nu pot ajunge, in schimb cei din oras se pot deplasa pana la scoala.Asa ca nu vad niciun motiv de ce s-ar inchide scoala.E posibil ca orele sa fie mai scurte, sistemul ala antic de incalzire nu cred ca mai face fata.