| mardeamor a întrebat:

Azi trebuie sa imi prind parul. dar nu stiu cum. vreau sa il prind sus in coada. ceva poze? mersi mult

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Prinde- cu o clema sus de tot, sau cum zicea mai jos fa-ti un coc de balerina, rasusceste parul sus in elastic.
coada de cal ti-o faci sus de tot, in varful capului, pentru ca se mai lasa, dar mai bine prins cu clama esti mai sigura.

| claudiea79 a răspuns:

Buna.afara sint 40 de grade o caldura infernala. ca sa nu iti fie cald poti sa iti faci un coc sa scapi de caldura suplimentara.si eu am par lung nici un coada nu il mai suport. daca mai tine mult vara asta ma tund scurt de tot