| Chillcs a întrebat:

Sunt baiat si vreau sa-mi las parul lung, de fapt sa-l prind intr-o coada micuta. Problema ea este ca nu stiu cum sa-l tund sa-i dau forma. stiu ca nu pot sa aduc parul tocmai de la perciuni sa-l prind la spate si ca nici nu vreau asa. Daca ma puteti ajuta cu niste modele de tunsori dau funda. Mersi!

1 răspuns:
| MayaVeve a răspuns:

Am un coleg care are parul asa. e tunc pana la gat(sub maxilar) si e tuns drept cu, carare pe mijloc. cand il prinde acopera cararea. mi se pare cea mai ok tunsoare big grin dar cum il ai acum il mai lasi sa creasca