| anonim_4396 a întrebat:

Azi voi fii singura acasa toata ziua. Ce pot face sa nu ma plictisesc? happy

Răspuns Câştigător
| jasmine11 a răspuns:

Pai daca esti singura poti sa iti chemi prieteni sau prietenele si puteti canta si dansa pe melodie frumoase va uitati la filme si etc bafta:d funda?

3 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Citeste, uita-te la un film big grin

| BlackVeil a răspuns:

Uita-te la filme porno pe net.

| Danoninooo a răspuns:

Păi, eu una când mă plictisesc, intru pe messenger, fac conferinţă cu prietenii jucăm adevăr şi provocare, intru pe diferite site-uri, editez poze. iar pe la 5-6 ies pe afară. sper că te-am ajutat. fundă?:*