| Vilcan a întrebat:

Ba da toata lumea sufera de bani prin licee?! Sufera de bani si cu tricouri polo ralph lauren sau de la tommy hilfiger,turcisme ieftine care la prima spalare se duc dracu',pff, numai pokemoni, sufera dar ei au cont premium de okazii si un logan in fata portii si se cred foarte tari. Daca te iei de ei nu comenteaza nici unu si iti mai faci si probleme cu conducerea scolii.Voi cat de des intalniti asa ceva?

1 răspuns:
| OnlyOlly a răspuns:

Frecvent... problema e ca astia care comenteaza sunt si bazati cu tovarasii lor smecheri si chiar n-ai ce sa le faci