| scanic a întrebat:

Ba in metin2fun am doua conturi si nici metinu nu mai merge am avut war de 100 si ninja de 88 toate +9 cu pv si nici unu nu mai merge cand intru pe cont sa imi apara caracteru in apare o eroare runtime si dupa o eroare cu multe semne ale intrebarii si dai orice si jocu se inchide direct ce se intampla fratiilor

1 răspuns:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Daca e in hamachi s-a inchis servarul dar daca e ceva e de la metin si mie imi facea asa si nu mai face era de la adminul jocului daca vrei reinstaleaza jocu si gata cred big grin