| anonim_4396 a întrebat:

Ba noi adolescenti(baieti) dorim tot mai mult sa cucerim fetele dar nu prea avem tupeu asa ca baietilor facetiva tupeu mai ales eu ma puteti contacta prin id raulstelistu13

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ah nu...
O sa fiu modest* : Nu-i nevoie sa cuceresc vreo fata, cad ele sigure oricum! laughing
Revizuieste limba romana si fa o "segmentare" la creier daca vrei sa cuceresti cu adevarat o fata serioasa (si nu o pitipoanca).

Spor!

| psiholoaga a răspuns:

Pe mine m-ai dat gata deja. Vezi, trebuia doar putin curaj!

| Mya a răspuns:

laughing... inaintea tupeului, invata sa te exprimi si gandeste ceea ce spui, pana nu te mai trezesti intr-o situatie penibila, de genul acesteia!

| alexa_7084 a răspuns:

In primul rand nu ai nevoie de tupeu ci de un comportament la locul lui si pentru asta trebuie sa te chinui ca fetele nu se cuceresc asa usor! Pe ele nu le alegi cum alegi hainele pentru ca nu toate s-ar putea lasa cucerite de tine! Si in plus care e intrebare? Da si sper ca te-am ajutat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si intrebarea este?