| pamparam20 a întrebat:

Ba voi vis idioti fratilor ce bunamea numi raspundeti la nici o intrebare? chiar atat de grele sunt intrebarile mele? tot eu sa raspund la alti si alti la mine pauza. si macar zimcetimi si mie careva cum se dezactiveaza contul pe TPU daca no fii si asta greu pentru voi

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te duci la contact si zici la administratoare sa ti-l stearga.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Mai ușor cu jignirile că nu suntem la piață!

Contul de pe TPU ți-l poate dezactiva doar administratorul site-ului. Trimite un mesaj la CONTACT cu rugămintea de a îți șterge întrebarea dorită (să îi dai și link-ul întrebării ca să știe ce să șteargă).

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sti... e in dreapta unde iti arata vizualizare profil editare date logare. etc mai in jos scrie logout j apesi acolowinking

| ZeitaEpociiTale a răspuns:

Multi nu stiu, deci se abtin. Ai prefera sa iti raspunda la misto si jignindu-te?