| Mentalist09 a întrebat:

Baaa deci deja mor laughing
In ultimul timp mă uit totdeauna la ceas ( din reflex ) doar la ore gen 15:15, 13:13... Ieri de exemplu când am iesit de la dus m am uitat la ceas ca era pe hol si era 22:22... Si asa ma uitam aproape toara luna asta. Si acuma m am uitat fără sa vreau pe perete la ceas si era 17:17
Nu sunt superstitios deloc, cred ca e doar o coincidenta dar no deja e streeesant prima data credeam ca am bulan dar deja m am saturatlaughing

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Cel mai simplu... nu te mai uita la ceas laughing

| amuzanta a răspuns:

Http://descopera-tee.blogspot.ro/......-fixa.html
Aici gasesti toate orele :))