| PurpleHeartLove a întrebat:

Baga virusi photo scape as dori un raspuns urgent!

5 răspunsuri:
| Antonik a răspuns:

Da, cel putin asa a detectat calculatorul meu. Nu este un virus foarte mare dar este bine sa il evitamwinking

| Marutza a răspuns:

Eu l-am download-at de mai multe ori si nu am luat nici un virus... in general nu baga virusi, dar depinde si de unde il iei, cred! big grin SUCCES!

| Adiiiina a răspuns:

Nuwinking
nu baga virusi.
multi spun ca are virusi dar nu este adevarat...nu este nici atat de mare.
eu am photo scape de vreo 2 ani si nu am nicio problema., si ma si multumesc ca imi merge pc`ul binebatting eyelashesdeci. daca vrei sa iti editezi o poza ar fi mai bine sa iti instalezi odata photo scape`ul

| adryano_7933 a răspuns:

Da baga stiu eu ( din propria mea experienta) happy

| TipaCuOchiiCaprui a răspuns:

Mie nuhappy

acum depinde de site-ul de unde il iei.sau. de alte programe din pc.sau de poze.happy

eu una iti spun ca. e okhappy