| alexaalexuta8 a întrebat:

Bai, cum se pun emoticoanele alea pe facebook, cu... happy se simte minunat, etc etc? laughing Funda :* :*

Răspuns Câştigător
| iamthewildyouth a răspuns:

Intri la setari profil si selectezi limba engleza.Si dupa iti va aparea cand scrii la status.

1 răspuns:
| Klaudya27 a răspuns:

Pentru început setează-ţi facebook-ul în limba engleză, "English (UK)".
După ce ai făcut asta, intră pe profilul tău şi vezi că atunci când dai click pe "Ce este în mintea ta?" îţi apare un smiley face gri.
Iar după, postezi cu ajutorul acelui smiley-face, ce faci în momentul acela/ cum te simți.