| Annca236 a întrebat:

Stie cineva cum pot dezinstala sweetIM emoticoanele alea de la facebook? funda.

Răspuns Câştigător
| aeromania a răspuns:

Depinde. Poate fi program, in cazul asta te duci la control panel, dai la install/uninstall programs si dai uninstall la acesta, sau poate fi extensie(sau tool) pentru browser, iar in acest caz, trebuie sa il stergi. Te duci la setings, extensions si dai remove.

| Annca236 explică (pentru aeromania):

Multumesc frumos! era extensie. am rezolvat. mersi

3 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Hey!
Start ->Control Panel ->Programs ->Uninstal Program ->click pe sweetIm ->Uninstall!
apoi intri in browserul tau la Unelte/tools ->suplimente ->extensii/module si le dezinstalezi si de aici!

| Tagaso a răspuns:

Descarcă RevoUninstaller și Spyboot search & destroy, dezinstalezi cu Revo, nu dai restart până nu termină de scanat după elemente restante, ștergi tot legat de sweetim, apoi faci o scanare cu spyboot