| CristinaCrisa6999 a întrebat:

BAI FRATILOR, AM GASIT O PAGINA DE FACEBOOK, CU NISTE GIF-URI SUPER MISTO. PROBLEMA E CA NU STIU CUM SA LE DESCARC IN TELEFON sad VA ROGG FRUMOS, DACA STITI CUM SA LE DESCARCATI IN TELEFON SPUNETI-MI SI MIE.VA ROGG FRUMOS.IMI TREBUIE GIF-URILE IN TELEFON

1 răspuns:
| XtremeBike a răspuns:

Le descarci pe PC (easy), iar dupa le copiezi cu ajutorul unu cablu USB ( de obicei la de alimentare le la talefon) pe un fisier din phone-ul tau happy