| CristinaAlexandra879 a întrebat:

Am o problema... vreau sa instalez Musically pe laptop pentru ca mi am spart telefonul de curand si imi placea foarte mult aplicatia.Am incercat toate site-urile dar tot nu am reusit! Va rogg daca stiti cu as putea sa descarc aplicatia, spuneti-mi!

2 răspunsuri:
| BogdanTheSausage a răspuns:

Incearca sa folosesti un emulator, gen bluestacks sau chestii de genu' .Si...nu se mai numeste musically, ci tik tok, parca...ma rog, sper ca te am ajutat.

| BogdanTheSausage a răspuns:

Acest video te-ar putea ajuta:
https://www.youtube.com/watch?v=SPF0T6AolEE