| cristina_4037 a întrebat:

Bai ma plictisesc intr-un hal crying, am o stare de aia naspawinking...si...nu stiu...care are chef de vorba imi poate lasa ceva... un mesaj sau un mesaj pe privat si continuam acolo...sad, m-a apucat asa o stare cam urata crying. Si...na...astept cat mai multi utilizatoti care sa mi se alature. Va pup

Răspuns Câştigător
| JackieSue a răspuns:

Pune-ti muzica si danseaza.

10 răspunsuri:
| Nimeni a răspuns:

Si eu am aceeasi stare nu stiu ce m`a apucat! sad
Imi vine sa plang degeaba... n-am chef de nimic si sunt trista...nu stiu ce am.crying

| Ruxy a răspuns:

Doamneee...si eu sunt la fel. Eu sunt asa de aseara; m-a suparat cineva si nu pot sa imi revin crying

| ZuuZaaA a răspuns:

Nu esti singura stai linsitita!crying ...si eu ma plictisesc de morrrr!

| cristina_4037 explică:

Eeee DINAMO! HAm HAm HAm, si cine castiga? Sa ma mai tii la curent! pls Pup

| cristina_4037 explică:

Nu stiu, pana acum o ora ma distram de minune, dar de 20 de min m-am trezit singura, si crying, e NASPHA

| cristina_4037 explică:

Lasa-ti ca maine..cine o sa se alature grupului celor bine dispuse si celor care se simt bine si se distreaza? NOI

| rachid_4824 a răspuns:

De ce? plictiseala totala acolo la tine... daca stiam te chemam la mine, nu de mult am venit de pe deal de la un chef super! sau poti veni sambata viitoare.

| SpikE a răspuns:

Uita-te la meci dinamo -cfr!

| SpikE a răspuns:

Uita-te pe antena1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai eu nu ma simt altfel sa stii