| Heidi93yzzy a întrebat:

Baiatul pe care il plac s-a indragostit de cea mai buna prietena! Help...plang intr`una ce sa fac? Cum sa il uit?

5 răspunsuri:
| Shinen a răspuns:

Buna!
In primul rand, NU MERITA sa plangi pentru un baiat! Crede-ma, nu merita! Eu am plans 3 luni pentru un tipc care,la fel ca tine, era indragostit de o buna prieetena. Si cu plansul nu rezolvi nimic. oh go on.
Daca prietena ta tine cu adevarat la tine, nu te va rani si nu se va combina cu el. Incearca sa il uiti. ocupa-ti timpul cu alte activitati, fa-ti prieteni noi.
Si inca o data, nu mai plange, plansul nu rezolva nimic. Take care! kiss

| ๒เคภςค a răspuns:

Am trecut si eu prin astasad.
Parerea mea este sa iti indrepti ochii catre alt baiat.sa incepi sa vorbesti cu el si asa il vei uitahappy.
Asta am facut si am si a merswinking.
bafta>big grin

| alexandraplay a răspuns:

Buna am avut aceeasi problema ca si tine! nu prea ai ce sa faci mie si acum imi mai place de el si fusese cu cea mai buna prietena dar ne-am certat incearca sa te indragostesti de altcineva

| andreutza15 a răspuns:

Nu prea poti sa faci nimic trebuie sa ast sa treaca o perioada si cu timpul al sa-l uiti sigur.

| andreutza15 a răspuns:

Nu prea poti sa faci nimic trebuie sa ast sa treaca o perioada cu timpul o sa-l uiti sigur.