| Violetta69 a întrebat:

Baieti, ce cadouri va fac de obicei iubitele voastre?

Răspuns Câştigător
| Sergiu6666 a răspuns:

Mi-o luat odata un prezervativ cu doua marimi mai mari ( urias ) si o zis ca poate imi creste si mie mai mare -_- laughing))))))))) ps : asemena glume face tot timpu si cadouri mai retarde laughing) dar imi place ca nu ma plictisesc cu ea

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am iubite

| IzzuBizu a răspuns:

Pai eu sunt fata si i-as iubitului meu cadou: un ceas,o bratara,ceva specific noua, un parfum misto, o seara specifica (romantica, fierbinte, depinde cum va place )