| Kyky a întrebat:

Baieti: Ce considerati inacceptabil la o fata?
Fete: Ce considerati inacceptabil la un baiat? happy

Eu una, nu suport sa fiu mintita in fata, iar daca se intampla asta, nu pot ierta persoana respectiva, decat foarte greu. La fel si cu faptul de a fi inselata.

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Infidelitatea. E un lucru urat, de neaceptat, sunt de principiu ca, daca nu-ti mai "prieste" iubitul, mai bine spune-i, nu-l insela. Spun ca e de neacceptat pentru ca daca a facut-o odata, ce garantie ai ca nu se va mai repeta?

14 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Tot se uita...nimic nu se iarta

| dulshe a răspuns:

Inacceptabil la un baiat: lipsa de sinceritate

| dulshe a răspuns:

Inacceptabil la un baiat: lipsa de sinceritate

| ioanaa a răspuns:

Nici eu nu suport sa fiu mintita, inselata. Prefer sinceritatea, chiar daca doare. Si mi se pare inacceptabil ca un baiat (de fapt, orice persoana) sa nu fie ingrijit. sa aiba unghiile murdare sau dintii stricati.

| catalina_2916 a răspuns:

Eu nu suport la un baiat sa ma minta, sa ma insele(oriqm toti fac asta la un momentdat) j in al doilea rand nu suport baietii care nu se spala, care miros a transpiratie, care au multe impuritati pe fata si nu-i suport nici pe baietii care poarte diferite ghiuluri pentru a atrage atentia...

| anonim a răspuns:

Daca m-a inselat..., a pierdut.mai ales ca de mintit nici nu se pune problema.nu ma poate minti ea pe mine. laughing

| iiirrriiisss a răspuns:

Decat sa fiu tradata si mintita. prefer sa mi se spuna adevarul. oricat de deranjant ar fi el.

| Lorenada a răspuns:

Mie nu-mi place ca baiatul sa se creada mai superior decit noi fetele.

| Selena a răspuns:

Prostia, superficialitatea, infidelitatea

| dodo93 a răspuns:

Inacceptabil la o fata ar fi sa nu fie sincera in primul rand...sa nu insele chiar daca tentatia e mare happy... si sa nu vorbeasca cu preciitati laughing laughing rolling on the floor sorry daca jignesc straight face

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Să nu fiu mințită și tradată, că este de rău.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.sigur ca da.bineInteles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: