| ea_3212 a întrebat:

Baieti! ce fel de fete preferatzi? slabe sau ceva mai plinutze?

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Sa nu aibe burta pana in degetele de la picioare si fundul pana in calcai si sa o leg eu tot timpu la sireturi ca nu se poate apleca, si nici slaba sa o tin de mana si cand bate vantu sa o tin ca pe zmeu, ea sa fie in aer si sa nu pot sa ma inteleg cu ea decat daca vorbim prin telefon ca e prea sus si nu ma aude.Depinde ce vezi tu la fata locului.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Slabuta asa ca mine.

| melissa_3397 a răspuns:

Obezeraised eyebrows

| melissa_3397 a răspuns:

@PILOPILOde unde sti ca is lessby?:O:O de unde ai aflat?:O:O ooo nu...:Osad rolling on the floor pleaca bha... lessby esti u cu, soakrata, u esti si lessby si gay rolling on the floor

| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

Si slabe da si plinutze = medii

| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

@Melissa vrei sa zici ca el e homopopolesbibigay = homosexual,poponar,lesbian, bisexual, gay

| Rexassj a răspuns:

Slabe ca mine

| Rexassj a răspuns:

Melissa e lessby