| sabinozaur a întrebat:

Pentru >baieti:... va plac fetele mai plinutze? sau cele slabe. happysi de ce happyce parere aveti despre cele plinutze...happy

6 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Prefer fetele nici scandura nici obeza laughing

dar nici 90-60-90 laughing big grin

| Butsilee a răspuns:

Au si ele farmecul lorbatting eyelashes cele mai plinutebatting eyelashes

| rey a răspuns:

Mie tot timpul mi-au placut cele mai slabe, dar si cu,, plinutze'' am amintiri de neuitat, poate e un caz particular faptul ca am fost dezamagit mai mult de cele plinutzehappy.
Am observat ca cele slabutze gandesc diferit de cele plinutze si de aceea tin la siluetahappy.

| Sniper a răspuns:

Mie unu imi plac fetele mai solide. Au un farmec al lor aparte.

| Cretzule a răspuns:

Hmmmm... intre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele plinute si simpatice, nu grase sunt cele mai bune la pathappy