| LovelySmile98 a întrebat:

Baieti, ce parere aveti despre Bianca Adam ( tequila). E chiar atat de frumoasa cum spun toti? Mie una nu mi se pare chiar asa frumoasa ca toti baietii sa fie inebuniti dupa ea.

Răspuns Câştigător
| DracusorImpielitat a răspuns:

Cred ca baietii sunt innebuniti dupa ea din cauza sau datorita vlog-ului ei. Adica, e destul de cunoscuta printre pusti. Si la inceput facea video-uri chiar misto, dar acum e cam increzuta, pune la fiecare poza pe facebook in care arata cum editeaza un episod "epicul episod X". Bine, nu increzuta, dar a inceput s-a cam aiba fite. Dar ma uit cu placere la unele videoclipuri, dar in testul prieteniei si in ala cu dansurile nu am gasit nimic interesant ( a m-ai facut un canal un episod cu niste dansuri inaintea ei, nu e coincidenta, chiar ea a spus de acel canal).

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Habar nu aveam cine e, dar am cautat din curiozitate si nu, nici mie nu mi se pare extrem de frumoasa, ci obisnuita, dar parerile sunt impartite, dupa cum vezi.

| Ivanovicius a răspuns:

Fiecare om are o perceptie diferita asupra persoanelor. Daca mie imi place Tequila, altora nu le place. Si tot asa... Nu e ceva stabilit daca ea e frumoasa sau nu. Toti suntem frumosi.

| MariaMagdalena1046 a răspuns:

Nu sunt baiat, dar cred ca nimeni nu e perfect, si fiecare este frumos in felul sau

| MaidenGirl a răspuns:

Nu sunt baiat... Dar, raspund si eu la intrebare.
Sincer, mie chiar imi place fata asta. o ador. Pune suflet in vlogul ei, se vede ca are pasiune pentru asta. Si da, e frumoasa, e foarte frumoasa dupa parerea meawinking.

| NimicDeAflat a răspuns:

Hei,si eu o urmaresc pe Tequila si nu prea mi se pare nici mie ca ar fi o "printesa" dar nici o "broasca cu negi" dar acum depinde si de ce cred ceilalti daca tie nu-ti place de ea e parerea ta si eu zic totusi sa-ti sustii parerea ca sa te simti mai bine happy