| DelluxeBoy a întrebat:

Hey,ce parere aveti de Bianca Adam [Tequila]?

Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Nu este decat o fetita proasta care are in cap doar bani si faima.

8 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Nu este prea bună.

Având în vedere că sunt alţii mai buni ca ea, ca Zmenta. ( care o întrece indiscutabil )

Sau DDH... sau chiar DaniPeNet.

| DNSK a răspuns:

E tare rau de tot. pe zi ce trece tot creste.

| AlexAleex a răspuns:

O parere destul de buna.

| Grimmjow69 a răspuns:

O parere buna, zic eu.
Dar nu prea urmaresc canalul ei.

| noname2021 a răspuns:

O parere chiar bunawinking Tare fata

| Nєó a răspuns:

Pai, Tequila e talentata in ceea ce face adica VLOG-ingul. Stie cum sa isi editeze clipurile si are prieteni care o ajuta cu regia. Parerea mea este ca va ajunge departe daca continua tot asa

| YesOMG a răspuns:

E foarte tare. Dupa parerea mea e foarte iubita de cei care o urmaresc, si este foparte talentata. Doar ca mai sunt si altii ca ea si exista egalitate. Mai ales, ca in zilele de azi orice mucos poate sa fie asa, ceea ce e foarte trist.

| danyela99 a răspuns:

Eu una o ador.