| notsurewhoiam a întrebat:

Cum este fata perfecta pentru voi >>baietii::... ce considerati ca trebuie sa aiba neaparat si ce reprezinta pentru voi asta?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Trebuie sa iubeasca baiatul cu adevarata... aparentele nu prea conteaza tongue

| Baton a răspuns:

Pentru mine unu conteaza in primul rand sa o duca capul cel putin pana la mall.
adica sa nu gandeasca pana la ureche sau deloc.
sa nu fie supraponderala pentru varsta ei, fara fite si fara mofturi.
nu imi place ca prietena mea sa joace teatru cu mine pentru a obtine beneficii din partea mea.
daca are o situatie materiala ok pentru ea e mai bine.
eu nu cer nimic de la nimeni si nimeni sa nu imi ceara nimic mie...
daca facem impreuna ceva eventual impartim chestiile alea.nu ce am realizat pana sa ne cunoastem.
ma rog.eu merg putin mai departe cu gandirea.
dar in general nu cer ce un om nu poate face happy

| 6ase6ase a răspuns:

Pai depinde de la baiat la baiat laughing pentru mine fata perfecta thinking sa arate '' cat de cat '' bine la aspect, corp, si fata coteaza cel mai mult.sa se imbrace elegant si in sfarsit laughing sa aiba ceva in cap.nu tresa fii neaparat miss daca stii sa te comporti cu un baiat este foarte ok happy