| andrada a întrebat:

Baieti, cum va place sa va alinte iubita voastra?

Răspuns Câştigător
| LikeMe a răspuns:

Eu vreau sa se simta bine cu mine nu neaparat sa fiu alintat asta e alegerea ei orice alintare m-ar face sa ma simt binehappy

3 răspunsuri:
| ROCKERforever14 a răspuns:

De acord cu ferra o sa vina de la sine lasa sa se intimple asa cum trebuie nu sa faci tu da gresit si el sa se intimple naduf

| FlyingSoul a răspuns:

Sa ma lase sa o alint. Dar daca te referi la srigat nu mi-ar place sa fiu strigat intr-un fel "iubi" ori "iepuras" sau ceva de genu asta (depinde unora le place la nebunie asta)

| Ferra a răspuns:

Fii tu insuti, lasa lucrurile sa vina de la sine si o sa vezi ca o sa fie bine