| Alexandra_6863 a întrebat:

Baietibig grin ce cadou credeti ca poate o fata sa ia de ziua indragostitilor parteneruluibig grin

Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

Buna!
Nu sunt baiat dar sper ca nu te superi daca imi dau cu parerea :d...
Pai depinde ce fel de baiat, sunt atatia baieti si fiecare are stilul lui, cine stie ce-i place mai mult daca nu persoanele apropiate? Tu stii ce-i place. Dar daca nu stii, poti sa-i iei un parfum sau ceva de genu'. Sau stii ce ar mai fi frumos? Sa gasesti 2 lantisoare, fiecare cu cate jumatate de inima, in asa fel incat cand le puneti impreuna sa iasa o inimahappy. Daca nu, poti sa-i iei ceva de plus. Un ursulet cevahee hee.
O zi frumoasa!

2 răspunsuri:
| kqwjy a răspuns:

- Hey.
scuze ca nu sunt baiat.
- exista mai multe optiuni... depinde si de stilul baiatului.
daca e un baiat mai asa... mai romantic sa zic, eu i-as lua un ursulet de plus cu o inimioara.
- un tortulet cu inimoara din capsuni si restul din frisca/ciocolata.
- daca e asa mai... de cartier sa ziclaughing, un parfum sau un lantisor/bratara de argint.happy
- poti sa ii iei un lantisor de argint cu initiala ta, si pentru tine sa iti iei un lantisor cu initiala lui, daca el nu s-a gandit la asta.
astfel aveti amandoi ceva in comun.
- sau sa cauti un set de 2 lantisoare cu inimoara sa se deschida, iar inauntru sa pui poza ta, si in lantisorul tau poza lui.
- un ceas de firma, baietilor le-ar place. depinde cat te tine buzunarul.
sau un ceas simplu, 50 - 80 de lei.
- sau ceva... de decoratiune pentru camera.
sa fim sinceri, baietilor le place sa faca curat in camera? mai mult de aspectul ei...
poti sa scoti o poza mare cu trupa / cantaretul preferat al lui. happy
- daca vrei ceva mai amuzant laughing), du-te la un magazin de specialitate, cumpara-i niste boxeri pe care o sa scrii "Te iubesc"
-desigur... si o cutie de bomboane in forma de inimioara; x.
sper ca te-am ajutat.
bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un trandafir sau o inimioara care scrie I love you nu boxeri sau chilori tanga