| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, este o intrebare pentru voi happy Am mai pus'o dar mi'au raspuns numai fete laughing. Ce fata alegeti din cele de mai jos? ARGUMENTATI :d Dau funditabig grin

1 ) Fata care lasa de la ea, intelegatoare, nu se supara deloc pe prietenul ei, "prostuta" ( in sensul de naiva )

2 ) Fata mai greu de cucerit, mai "rea", isi spune punctul de vedere.

Deci. ce fata ati vrea din cele 2 sa aveti langa voi? big grin

Răspuns Câştigător
| TabooR a răspuns:

Pai trebuie sa cuceresc o fata...este onoarea fiecarui barbat

3 răspunsuri:
| LoReDaNa a răspuns:

Eu 2 tongue

funda?

| CaroleVoicu a răspuns:

| qLoveSmileღ a răspuns:

NicoOle16, a zis sor-mea cumva că dă fundă la fete? Taci cu funda ta, că oricum nu îți dă. Și ești băiat NicoOle16, de ai raspuns? Sor-mea a zis că e întrebare pentru băieti, ești cumva băiat? Eu acum am răspuns ca să te fac să ințelegi, NicoOle16.