| XSecretLov3X a întrebat:

Baieti! Help! Am nevoie sa ma ajutati cu cevabig grin. Cum imi dau seama ca unui baiat de care imi place la nebunie de el simte si el ceva pentru mine?big grin. Fundizza!

3 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Uita-te in ochii lui si vezi daca ramane privirea lui pe pozitie,adica se uita si el la tine(s-ar putea sa te placa), daca fereste privirea te place, dar ii este si rusine asta inseamna ca va trebui sa faci tu pasul.@Dyya semeni cu o verisoara de-a mea.Scuza-ma Secret Lov3 de off-topic. Vorbeste cu el vezi daca e relaxat cand vorbeste, sau se pierde.Vezi daca se uita dupa tine cand treci pe langa el, ce fel de privire iti arunca. Apropiete tu de el si afla, sau spune-i:Iti place de mine la fel de mult cum imi place mie.Afla,fii bagareata ca daca nu poate ti-l ia alta si nu vrem asta.Salut si all thi biest!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca se uita la tine isinstent daca se baga in seama ca tine... daca unui baiat i place sau iubeste pe cineva o face cum vrea el nu cum am vrea noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu seaman ca o vara de-a ta?