| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Baieti in general stiu multe despre fete? laughing daca da ce? laughing))

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Depinde la ce te referi.ai 5 degete la o mana, nu toate-s la fel. Daca la o fata ii plac trandafiri, poate la o alta fata ii plac garoafele. Dar... stiu un lucru. Femeia trebuie iubita in somn, ca daca afla ca o iubesti enorm, i se suie la cap.De acum incolo, stiu ce am de facut numai pun totul pe tava unei femei laughing xD

| ElenaSA a răspuns:

Ce se vede si ce afla din alte parti, ce aud intamplator.Dar esenta tot de la fete o afla.

| andenda a răspuns:

Neh, stiu doar ce isi spun ei intre ei sau ce aud de la altii. eventual daca se intereseaza intreaba fetele, dar asta mai rar.