| JustMe a întrebat:

Baieti, voi ce ati alege: o fata scunda(mai putin de 1.60), foarte frumoasa la fata, plina de fite si cu mers de rata, sau o fata inalta, frumoasa, care sa nu aiba in general fite si cu un mers normal?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cu siguranta cea inalta, doar am 1. 84 si eu.winking
Doar sa fie frumoasa la interior... happy

14 răspunsuri:
| JustMe explică:

Nu am facut o descriere a mea... ci a 2 colege de-ale melelaughing eram numai asa curioasa, ca am obs ca baietii pe care ii cunosc, mai degraba o aleg pe aia scunda si plina de fite, si nu prea intelegeam de ce.

| valy a răspuns:

Poi a 2 varianta

| daniDeeDee a răspuns:

Fata inalta... am 1. 84 laughing oare cum mi-ar sta cu una de 1. 55 laughing omg!

lolita
| lolita a răspuns:

Ce inseamna pentru tine "mers de rata"? eu aveam una in clasa careia ii ziceam rata pentru ca mergea foarte ciudat laughing

| sasha a răspuns:

Pe aia cu fite si mers de rata in cazul in care nu ma intereseaza o relatzie serioasa ...imi fac treaba cu ea si gatawinking... iar pe cea fara fite pentru o relatzi serioasawinking

| antonius74 a răspuns:

Pe cea de care ma indragostesc...nu am nu stiu ce standarde laughing

| m4them4tic a răspuns:

Logic a doua fata din descrierile tale.In primul rand ca ar fi mult pra scunda pentru mine si in al doilea rand ca nu imi plac fetele mult prea fitoase.merg acolo cateva fite, unele mici de totbig grin

| TropicalSun a răspuns:

Sa stii draga, ca esti cam nesimtita! Eu sunt foarte scunda, am aproape 14 ani, dar nu am mers de rata, nu sunt fitoasa si baietii spun chiar ca sunt foarte draguta.Presupun ca tu esti inalta.Foarte bine! Dar ai ales o cale GRESITA pentru ati pune in valoare aceasta calitate,"uratindu-le" pe femeile scunde. Exista oameni diferiti in lumea asta.Stii ce? Mai bine iti puneai tie acele "calitati" acordate scundelor(dace tot nu te abtii de la diferente).

Multumesc anticipat,
*Lady*Gaga*

| liviu00 a răspuns:

Pe aia desteapta

| danaalexa a răspuns:

Eu is fatalaughingdar cred ca pe cea mica si fitoasalaughing. la varsta de 15 anilaughing, ca nici ei nu-s tare inalti si fitele mai nou is sexy, da daca vor ceva nu de o zi sau o noapte sau o saptamana, daca vor ceva de 2 3 saptamana 1 luna 2 3 4 5 6...laughing. cealalta, adica asa cred. Alea fitoase is bune pentru un singur lucru pe care toata lumea il site!happysi eu am un specimen din asta ca primul in clasa, si am observat ce ai zis tu, toti se ingramadeau pe ea da de fapt uitate cum se comporta badaran ca si cum ea ar fi o jucarie si presupun ca nu vrei sa fi tratata ca ceva de-o noapte.

| Deea dYdY a răspuns:

As alege fata care ma iubeste, le-as testa pe amandoua si cea care pica testul ii dau papucii. Dar mai bine o alegi pe fata inalta fara mers de rata! of urasc inaltimea 1, 60! Poti sa-mi zici numele tau?

| MadNNNeS a răspuns:

Pentru mine nu conteaza inaltimea, dar de obicei nu-mi plac fetele cu fite daca se poate sa fie si frumoasa la fata e perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce intrebi? faci parte din una din aceste 2 categorii? din care? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing cu siguranta as alege a 2a fata...winking