| Anonim12092928 a întrebat:

Am o întrebare pentru băieți. Voi va radeți in zona intima și dacă da cum faceți?

7 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Cumpara cea mai ieftina masina de tuns de pe e-mag si o sa-mi multumesti dupa. Mult mai simplu decat cu creme si lame + ca nu te iriti.

| RAY a răspuns:

Da,cu cu un bic e la gilete si nivea pentru piele sensibila

| Marius22222222222 a răspuns:

Cum adică cum facem?

| Anonim12092928 explică (pentru Marius22222222222):

Mă refeream cum procedați dacă va dați mai întâi cu ceva sau doar după…

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Anonim12092928):

Normal frate.doar nu tai așa aiurea.depinde cate kg de par lași să crească

| Green66 a răspuns:

Prima dată de sus în jos iar apoi de jos în sus laughing)

| Vasilake a răspuns:

Intai te dai cu crema de ras, faci spuma si dupa aia barbieresti cucul.