| HaHaHaProductionRO a întrebat:

Bai baieti,de ce nu va plac si voua fetele care nu stau toata ziua sa se dea cu cacaturi pe fata,sa se imbrace mereu dupa ultima moda,fete care sunt capabile de o relatie sincera si frumoasa,care chiar daca nu sunt cele mai frumoase fete din lume,au ceva al lor, ceva placut? Numai dupa panarame se uita majoritatea dintre voi si dupa va plangeti si ziceti ca toate sunt la fel.

15 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Ai mare dreptate, eu sunt fata, dar ii vad pe baieti ca se uita numai dupa fufe si apoi se plang ca sunt dezamagiti
alea cuminti si devreme acasa nu le plac.

simplitatea si naturaletea nu mai sunt apreciate, pacat!

| anonim_4396 a răspuns (pentru wolder):

Ce falsitate pe voi, imi e greata. cum de vezi pe cei care se uita dupa fufe? ca si voi va uitati dupa cocalari, de aia. asa ca shhh, ca va meritati soarta, majoritatea.

| wolder a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ascult manele, nu ma uit dupa cocalari, oamenii aia chiar ma scarbesc. Am langa mine numai oameni care nu ma dezamagesc, deci nu inteleg despre ce "soarta" vorbesti.
Nu te-am atacat personal si te rog sa nu faci asta pentru ca nu ma cunosti.
O zi buna!

| anonim_4396 a răspuns (pentru wolder):

Referitor la "soarta", cand alegeti pe unu numai dupa corp, si cand va cere sex dupa o saptamana zice ca "ce?" si daca mai si faceti si pleaca, dupa toti baietii sunt porci, aia voiam sa zic.
si ai zis ca ii vezi pe baieti ca se uita doar dupa fufe, numai cocalarii o fac, dar se vede ca numai pe aia ii observi, ca altfel nu ai zice ce ai zis mai sus.
Nu nu te cunosc, dar esti ca restul, alegi rau si dupa noi suntem rai.a cui e vina.
ps: nu cred ca ti-am dat in cap, asa ca.

| wolder a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu toti baietii sunt porci
am zis ca exista baieti care se uita dupa fufe si i-am vazut ca e plina stada de ei, nu am zis ca sunt asa toti.
vai, dar ce atacat te simti si nici macar n-am vorbit la "general"
nu aleg rau, nici n-am zis ca toti sunt rai, nu sunt vinovata de nimic
nu ma cunosti ca sa stii ca sunt ca restul
bye happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru wolder):

laughing acum o dai ca eu ma simt atacat.
" dar ii vad pe baieti", nu ai zis unii.
pa si numai bine!

| wolder a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am zis " ii vad pe toti baietii"
"ii vad pe baieti" am zis tongue
asa caa. laughing

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Bai problema e la tine ca iti plac baietii care fac asta.
eu mereu am spus ca o fata e mai frumoasa fara fond de ten si fara farduri si cu ce isi mai da; moda e un lucru de *** mi se face rau cand le vad pe majoritatea imbracate aproape la fel din aceeasi taraba.

| Dariusuu a răspuns:

Niciodată n-am susţinut că toate îs la fel. Pe naiba îs la fel. Fiecare fată e diferită în felul ei dar asta e problema lor că majoritatea aleargă după bani şi faimă.

Vreau să-ţi mai zic că nu sunt deloc impresionat de machiajul unei fete, n-am nimic împotrivă că se machiază dar dacă stă ore în oglindă doar să arate bine atunci îi clar că doar imaginea ei contează.
Nu trebuie să disperi draga mea, cred că eşti fata aceea care vrea o familie, care iubeşte sincer şi care are nevoie de iubire.

Fete ca tine nu sunt aşa de multe, dar totuşi sunt.

O zi frumoasă îţi doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-emi plac alea naturale. Dar vouă de ce nu vă plac băieții pletoși? :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te mai sus, e si pentru tine HaHaHaProductionRO.
intodeauna am apreciant o fata care nu pierde 2 ore in baie pentru machiaj, dar voi ii observati doar pe aia care se uita dupa fufe, dar nu pe aia care se uita dupa voi, ca na nu au muschi sau masini. soarta fetita, soarta

| SteinZer0 a răspuns:

Pai mie-mi plac... Si garantez ca nu sunt singurul.

| Florinel28 a răspuns:

Sunt destule persoane care nici nu baga in seama asemenea aspecte la altcineva, ba chiar dinpotriva multi apreciaza naturalul.

| HaHaHaProductionRO explică:

Deci va rog, sa nu facem confuzie. Urasc cocalarii.Nu ii sufar.Am vrut doar sa vad daca exista si genul ala de baieti care sunt capabili de o relatie draguta, dar multumesc pentru stropul de speranta pe care mi l-ati dat.

| YouAreGivingMeAHeartAttack a răspuns:

Baietii se uita, in general, dupa fetele sigure pe ele.