| Biiiiiia_4028 a întrebat:

Baietii? care e faza adica sa suferi atata pentru cineva oare un baiat sufera dupa tine? adica no ma gandesc ca nu plange dar macar regrete are?

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Adica, in viata oricarui baiat exista o ea dupa care el va plange la propriu sau o va regreta. Dupa o experienta de genul baietii tind sa se razbune pe toate fetele care le ies in caleoh go on

| CookieRaider a răspuns:

Da! doar si el are o inima. numai ca baieti nu arata. dar eu cred ca inuntrul lor. sufera si ei macar putin :p big grin