| anonim_4396 a întrebat:

Baietii|Fete as vrea sa va cer un favor. As vrea sa va citesc povestile de viata triste sau fericite, oricare, din care ati invatat ceva. Vreau sa scriu ceva, cu ajutorul vostru.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu placere! tongue Deci probabil ca va suna melodramatic sau nu, dar chiar asa s-a intamplat. Pot spune ca sunt la varsta adolescentei cand se intampla lucruri ciudate si noi pentru fiecare. Eu aveam o problema cu credinta. Si ma indoiam, probabil si din cauza anturajului si fiind usor influentabila, de unele lucruri si de existenta lui Dumnezeu. Desi era aiurea faptul ca ma rugam si spunem de multe ori "Doamne ajuta-ne" ceea ce contrazice ce am scris mai sus. Dar totusi ma simteam bine, ok, eram impacata cu faptul ca ma rugam catre... ceva, sa spun asa deaorece nu stiu ce putere domina cerurile. Si m-am rugat timp de cativa ani buni pentru diferite lucruri...lucruri marunte si importante, poate de care aveam nevoie mai putin sau mai mult, dar ma rugam. M-am rugat sa am un prieten, un amic care sa fie doar al meu si atat laughing [cam egoist, dar am nevoie de multa atentie tongue]. Si parea totul prea usor. Am cunoscut un baiat si cu timpul este cel care m-a facut sa spun cea mai mare tampenie, cel mai mare secret al meu. Iar acum, cam toata imaginea mea agata de fidelitatea lui, caci mi-a promis ca nu va spune la nimeni. De curand am aflat, mai bine spus am simtit, ca este cel mai bun prieten al meu! Pe parcurs mi s-au indeplinit ale dorinte. Revenind, oare chiar exista acea putere suprema da care vorbesc toti, se inchina si cativa isi daruiesc viata Lui? Oricum ar fi, acum am pe cineva langa mine cu care ma pot certa cand vreau pot sa zambesc si sa plang cat vreau. Sper! happy

| AnneMarie78 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc mult. Daca nu te deranjeaza ai putea sa imi spui printr-un mesaj ce i-ai spus secretul.Inca o data multumesc enorm.

| anonim_4396 explică (pentru AnneMarie78):

Cu placere. Nu ma deranjeaza, doar ca nu il stie nimeni in afara de el, oricum nici el nu ar fi trebuit sa stie, dar s-a intamplat. Este mai mult o chestie personala! happy Scuze...Dar totusi pentru ce iti trebuie? tongue

| AnneMarie78 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu voi spune nimanui, dar este un lucru important daca te deranjeaza il voi schimba, dar nu te precipita pentru ca nu ne cunoastem deci nu te va deranja. Crede-ma am facut si eu prostii care regeret enorm.

| anonim_4396 explică (pentru AnneMarie78):

Nu ma precipit... 0. o Nu am inteles sintagma "este un lucru important daca te deranjeaza il voi schimba". pentru cine este un lucru important. Cred ca pentru tine. Eu zic ca nu are rost sa contiunuam... oricum nu ti-l voi spune.

| AnneMarie78 a răspuns (pentru anonim_4396):

Este alegerea ta. Nu te voi obliga. Poti sa imi trimiti detalii printr-un mesaj.

7 răspunsuri:
| SefaTa97 a răspuns:

Ce sa scrii?
Si de ce ar interesa pe cineva viata noastra?

| AnneMarie78 a răspuns (pentru SefaTa97):

Pentru ca pe uniii chiar ii mai inetereseaza cititul nu doar pc-ul. Pentru a invata din greselile altora.