| RKFloryyST a întrebat:

Baietii ranesc fetele...dar si fetele fetelesad....nu?

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,da,baietii[nu toti insa majoritatea] ranesc fetele,este o chestie pe care multe dintre noi nu o putem intelege,probabil este ceva cu care se nasc eihappy. Insa,cand spui ca si fetele ranesc alte fete,probabil te referi la prietene nu? Intr-adevar,o fata poate fi ranita de alta fata, si durerea este mai mare atunci cand fata respectiva ii este cea mai buna prietenahappy. Insa, toate lucrurile astea fac parte din viatawinking.La randul tau, daca cineva te-a ranit pe tine, si tu poti rani persoana respectiva.Fiecare procedeaza asa cum considera ca este mai bine.Pa-pa!happy

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Si fetele ranesc suficient de mult incat sa faca un baiat sa sufere

| Izomer a răspuns:

Cu siguranta sad

| AliveOne a răspuns:

Mi se pare foarte adevarat

| 000MadMAX000 a răspuns:

Toti ne ranim intre noi intr-un fel sau altul prin fapte, vorbe, gesturi.Chiar si fara sa vrem

| Kamiichu a răspuns:

Din păcate, da sad

| BuGz a răspuns:

Stii cand ranesc fetele baietii?
Cand fac acel baiat sa creada ca sunt cu el dar nu sunt sau atunci cand vreti sa ne faceti gelosi dande-va la alti baieti straight face adica pe bune acum straight facestraight facestraight facestraight face

| RKFloryyST explică (pentru BuGz):

laughing....nu toate fac astatongue

| BuGz a răspuns (pentru RKFloryyST):

NU am spus ca toate.IN genereal vreti sa ne faceti in mare masura gelosi
Si asta uram noi cel mia mult.
DOAR CA SA STIIwinking

| eevvaa a răspuns:

Da cu sigura si fetele ranesc baietii dar este o mare diferenta si anume acesta diferinta consta in urmatoarea ca fetele arata acesta pe cind baietii in rare cazuri arata acesta si inca mai de putine ori recunosc ca au fost si ei raniti.