| anonim_4396 a întrebat:

Baietilor, am o intrebare de iarna:cand mozoliti fetele, le alegeti pe alea pe care nu le suportati sau vreti sa le faceti de ras ori pe cele dragute?thinking deci vreti sa va razbunati sau sa va bagati in seamawavewavewave

1 răspuns:
| florin193 a răspuns:

De obicei le dadeam frecus fetelor cu, care ma intelegeam mai bine, adica celor care stiau de gluma si nu se suparau, nu nesuferitelor laughing dar oricum asa in gluma nu sa le tavalesc prin zapadawinking dar nu am m-ai facut asta de mult timp ca nu prea am mai nins la mine in oras crying