| 000M1ha3la a întrebat:

Baietilor,ce inseamna pentru voi cand va uitati insistent la o fata in timp ce aceasta nu se uita la voi,apoi cand se intoarce si ea, va intoarceti privirea in alta parte?

2 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

La mine inseamna ca plac fata aia. Cel putin la mine. Eu asa fac, in mare parte.

| RockLife a răspuns:

Pai de obicei cand fac asta, este pentru ca plac o fata, dar mai sunt si cazuri in care ma uit fara sa vreau, iar cand se uita fata respectiva, eu intorc capul. laughing