| Doareeusiatat a întrebat:

Intrebare pentru baietii! Daca nu va place o fata va intoarceti dupa ea? Sau da ca e urata va intoarceti si va uitati excsiv la ea, sau daca si ea se uita la voi si voi va uitati la ea de ce o faceti? Nu vreau raspunsuri gen "e treaba baietilor"

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Eu daca ma uit la o fata o fac din prima nu stau sa ma gandesc de 2 ori si daca ma uit la ea chiar daca o fi urata cum zici tu simt ca imi place pentru ca are calitatiile sufletesti mult mai bune decat una care sta pe interes. Asta e secretul vietii persoanele care sunt mai urate stiu sa iubeasca.

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Daca nu imi place nu are rost sa ma uit dupa ea. daca e urata dar are corp merita o privire in plus. daca e buna tipa ma intorc, daca se intoarce si ea ii fac cu ochiu'. daca zambeste poate poate iese ceva

| eoooo a răspuns:

Ppoi poate e urata mai stii laughing ce corp are. scuze ca m-am bagat dar baietii de obicei si daca e urata si are corp fain se uitahee hee

| Bubu_9728 a răspuns:

Sunt fata,deci parerea mea conteaza mai mult cool. Desigur ca va uitati la corp si pentru voi, ce rost are dc e urata, o privire in plus si o faceti sa se simta si bine.Cu toate astea,dc e urata si te uiti excesiv la ea, la o tipa draguta cum te mai uiti?laughingPresupun ca acest lucru ti s-a intamplatbatting eyelashes. Fata care se intoarce dupa tine te crede dragut si tu, uitandute la ea intensiv se crede ca va placeti.Asta vrei?