| anonim_4396 a întrebat:

Buna
O intrebare pentru baieti:
Voi cand vedeti o fata pentru prima data si va uitati insistent, fara a va mai lua ochii de la ea si cand fata se uita catre voi nu va uitati nici macar o clipa in alta parte ci mentine contactul vizual muuult muult timp? Sau cand te aflii in public si is multi oameni, vine mai aproape de tine, se intoarce cu fata si nu numai catre fata respectiva si o priviti fix in ochi fara a intoarce rapid privirea.
Inseamna ca baiatul place fata respectiva?

Mersi pentru raspuns.
Vreau cat mai multe pareri.

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Cred ca este un baiat mai tare de caracter.Motivul pentru care se uita insistent, nu poate fi decat unul, acela ca o place.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu neaparat.

| SkyPilot a răspuns:

Mai degraba este un apropo pentru o intalnire fierbinte. Cand ne place fata pentru ceva mai serios, o luam mai pe ocolite, nu ne holbam asa direct, si cand ii surprindem privirea ii zambim.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Sau poate baiatul vrea s-o urce-n duba sau sa o bage-n boscheti si sa-i dea chiloteii jos.
Daca ma-ntelegi...

| sebi777 a răspuns:

Inseamna ca baiatul ala e o fire directa si nu se teme de reactia celorlalti, si cred ca te place ca doar nu s-ar uita cu atata interes la o fata fiindca nu are ce face

| zeul2014ro a răspuns:

Daca o priveste in ochi inseamn ca o doreste

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru zeul2014ro):

Un,,ghiolban,, asa gandeste. Culmea ca o fata(cryof...),, gandeste,, mai adanc, ori eu ma indoiesc ca aceste doua raspunsuri sunt corecte.