| elyfel a întrebat:

Daca un baiat timid te ingnora,inseamna ca nu te place?(dar in schimb se uita insistent la tine, mai intoarce capul in alta parte)
funda

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Ba din contră. Tehnologia în cazul acesta este că te place dar nu prea are tupeul să facă primul pas. Dacă și tu îl place recomand să îl iei finuț cu frumușelu că o să îi treacă repede.Succes

6 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Bunahappy
Daca e timid (la fel ca mine) nu inseamna ca nu te place, ba chiar te place insa nu are curajul ala sa te priveasca in ochi)
O seara placuta happy

evenso
| evenso a răspuns:

Poate da poate nu, daca se uita la tine insistent inca nu rezulta ca te place, mai ales daca zici ca in rest te ignora.
Ar trebui sa vezi daca mai are si alte manifestari fata de tine ca sa iti poti da seama cat de cat.

| elyfel explică (pentru evenso):

Cum ar fi? da-mi un exemplu

| evenso a răspuns (pentru elyfel):

De exemplu afli ca discuta de tine colegilor, te pomeneste, vrea sa fie in jurul tau dar in mod discret, te ajuta cu ceva etc.
Trebuie sa fie mai multe semne marunte ca sa iti dai seama daca ii placi.

| elyfel explică (pentru evenso):

Ne vedem rar si nu suntem colegi de clasa, suntem amici cat de cat ne stim de mici

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Buna
Nu, nu inseamna ca nu te placebatting eyelashes