| sergiu2525 a întrebat:

Baschetul chiar te inalta? merita? am 1.68 la 15 ani, pe tata mai am un an si il ajung si pe el, credeti ca mai cresc? intru la liceu intr-a 9-a si m-as apuca, sau un alt sport cunoscut stiti care sa ma ajute, in afara de canotaj, bazin de inot nu am aici la navodari, constanta.

Răspuns Câştigător
| radu a răspuns:

Si eu am 15 ani si am facut basket doar de placere fiindca primisem o minge de ziua mea si e un sport frumos mai ales daca ai unde sa-l practici daca ai profesori care sa te indrume si DA te inalta destul de mult depinde cat practici sportul.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Orice sport care implica sarituri in inaltime te inalta, de exemplu poti sa sari coarda zilnic si vei creste in timp. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| claudiu1999 a răspuns:

Dar. nu-i prea bine 1. 68 la 15 ani pentru ca eu am 1. 63 la 11 ani si fac baschet de 4 ani