| CookieșiParty a întrebat:

Berbecul cu ce zodie se potriveste? Sa nu dati site-uri, spuneti-va parerea voastra despre ce zodie i se potriveste berbecului!

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Pai.Nu tot timpu este cum se spune in zodii,adica de obicei se spune ca Berbecu nu e potriveste cu Scorpioni insa cunosc un cuplu de genu si se inteleg bine,care sunt casatoriti au copii si o casnicie eprfecta e iubesc foarte mult,iar in zodiac spune ca se detest aceste zodii una cu alta, deci nu totul depinde dupa zodie, insa daca vrei asa in general:
Compatibilitate generala foarte buna cu zodiile: Leu, Sagetator
Compatibilitate generala redusa cu zodiile: Rac, Balanta, Capricorn
Compatibilitate foarte buna pe plan profesional cu zodia: Capricorn
Compatibilitate foarte buna pe plan emotional cu zodia: Rac
Compatibilitate foarte buna pe plan financiar cu zodia: Taur
Compatibilitate foarte buna pentru casatorie si/sau parteneriate cu zodia: Balanta
Compatibilitate foarte buna pentru proiecte de creatie cu zodia: Leu
Compatibilitate foarte buna pe plan spiritual cu zodiile: Sagetator, Pesti

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Cu zodia (sagetatorul)