| brunett3 a întrebat:

Bianca Dragusanu sau Daniela Crudu? :p
De ce?

15 răspunsuri:
| rechinosu a răspuns:

Daniele Crudu, nu este falsa si nici ipocrita.

| Mirruna a răspuns:

Daniela crudu. de ce? pentru ca trebuie sa ai un pic de cap sa o poti face pe proasta [ neata cu razvan si dani].

Bianca dragusanu - nici vorba. orice proasta poate fi modelwinking. Nu totu` se rezuma la forme si decolteuwinking

| User a răspuns:

Adica, femeia din plastic sau femeia cu creierul din plastic? Hm. E greu de aleslaughing

| Anca_6108 a răspuns:

Mie imi plac ambele! nu stiu de ce...Sunt frumoase amandoua dar nu cred ca sunt srioase!
Astha e parerea mea:*

| Oana4340 a răspuns:

Cred ca Daniela Crudu, e mult mai simpatica.Bianca Dragusanu este femeia din plasticlaughing. Dar Danielei i se potrivea mai bine emisiunea Neata cu Razvan si Danibig grin.

O seara placuta:*

| soraGrime a răspuns:

Niciuna pentru ca sunt 2 pitipoance.

| Fluture a răspuns:

Niciuna.
Sant niste "parasute" + pitipoance.big grin

| mihaigold a răspuns:

Pai au dato afara de la razvan si dani pentru chestia cu leo de la strehaea
dar au ingajato la emisiunea aia

| alexia_4792 a răspuns:

Nici una nici alta.Bianca e blonda, iar Daniela nu are parul asa lung.

| Andrutsa15 a răspuns:

Bianca Dragusanu. fata de Daniela aia e o pitipoanca. Bianca e frumoasa, desteapta. mi se pare cea mai perfecta.

| princess_9789 a răspuns:

Ar fi stupid s spun niciuna din moment ce am de ales,.
Amandoua sunt penibil de proaste, dar au succes.
Totusi, Daniela pentru ca nu a trebuit sa se combine cu Bote si asa a aparut pe sticla.Nu! A fost la casting si a luat. Astfel a devenit asistena tv. E rusinos scandalul in care a fost implicata, parerea mea.Bianca este mult prea operata( alunite, dantura, silicon, acid hialuronic, lifting dala...)Tind sa cred ca naturaletea e cea mai frumoasa, poate ca de aia adoram copiii:X
Amandoua sunt ___________________, dar totusi, VOT PENTRU CRUDU.

| NickiMinaj a răspuns:

rolling on the floor Fizic vorbind, Daniela Crudu.

| Silvia a răspuns:

Andreea15, Bianca e ''cea mai perfectă''?rolling on the floor)
Păi, parcă ''perfect'' n-are grad de comparaţie şi parcă Bianca are o grămadă de operaţii estetice.Ai văzut cumva cum arăta la 20 de ani?

| Twizzle a răspuns:

Crudu.

... mi se parea simpatica in perioada in care a lucrat la Neata.

Apache
| Apache a răspuns:

2 curve dezaxate! ...mai dale dracu de ptipoance!
hai...sa vina cocalarii cu stupizii!