| SalutBunaLarevedere a întrebat:

BINEINTELES ca dau FUNDA!
Eu chiar nu inteleg...Va rog ajutor daca va pricepeti la calculaoare.
Am avut toate programele instalate si n-am avut nici o problema cu calculatorul si puteam intra pe net peste tot.DAR AM sters intr-o zi Adobe ala si nu imi mai merge nici messengerul.Nu-i asa ca din cauza asta? Acum am incercat sa scot programul Adobe ala de aici : http://get.adobe.com/flashplayer/ si am dat run asa cum mi-a zis...dar cand a aparut casuta aia cu "Adobe Flash Player installer, mi-a dat Retrieving si apoi eroare. DE CE nu merge? :(( :(( :(( ajutor! Nu stiu ce sa mai fac!

1 răspuns:
| emilitalia a răspuns:

Asa cum spune si aici Your Google Chrome browser already includes Adobe® Flash® Player built-in. Google Chrome will automatically update when new versions of Flash Player are available. cel mai bine este sa instalezi Google Chrome care are inclus Adobe Flash Player. Daca il ai il dezinstalezi si apoi il reinstalezi. Baftaaaa.